• Witam w kolorowym świecie energii.
    Wszystko co znamy i czym jesteśmy to drgania energii o różnych wibracjach i na różnych poziomach. Postrzegając te subtelne wibracje oraz aury ludzi, zwierząt, roślin i kryształów odkrywamy naszą istotę na nowo.
    aura-soma1
  • obrazy aury
  • Wszechświat składa się z wspólnej matrycy energii, która leży u podstaw naszego świata fizycznego. To Krystaliczna Matryca. kursy i warsztaty
  • portrety aury
  • Krystaliczna Matryca to specyficzne pole energii, które dostarcza zbiornika i jest jednocześnie pomostem oraz zwierciadłem dla wszystkiego, co powstaje pomiędzy światem wewnątrz nas a światem zewnętrznym. To pole istnieje we wszystkim, od najmniejszych cząstek kwantowego atomu po odległe galaktyki. terapie holistyczne
  • portrety aury

B58 Orion i Angelica

B58 Orion i Angelica

Kolor:

Karta Tarota: Siódemka mieczy

Czakra:

Charakterystyka: Pomoc na poziomie wszystkich subtelnych ciał, aby być we właściwym miejscu w odpowiednim czasie. Równowaga wewnątrz wszystkich subtelnych pól. Podróże wewnętrzne i zewnętrzne.

Działanie:

Otwiera na informacje z innych wymiarów i umożliwia rozpoznanie iskry bożej w sobie samym jak również w innych. Wspiera zmiany w duchowym życiu osoby. Oczyszcza, na przykład, po pobycie w otoczeniu z negatywną atmosferą.

Pomaga nastolatkom w problemach wieku dojrzewania. Łagodzi emocjonalne kryzysy, szczególnie te związane z męskimi lub żeńskimi modelami ról (matka, ojciec). To odnosi się zarówno do nastolatków, jak i dorosłych.

Wspiera w przekroczeniu irracjonalnych lęków i frustracji?wewnętrznego dziecka?, Pomaga rozwinąć silniejszą odporność, zmienić negatywne uczucia i zmniejszyć nadwrażliwość.

W jakich miejscach stosować: Wokół podbrzusza, szyi oraz wzdłuż granicy włosów.

powrót